H2OUT - ODVODNĚNÍ ORGANISMU

Trápí vás přebytek tuku v oblasti břicha, pasu a boků, celulitida, pocit přesycenosti, těžkých nohou a jste často unaveni?

Doplněk stravy H2Out obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem. Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin, tj. k vylučování vody z organizmu. Fenyklová silice podporuje vylučování moči - detoxikaci. Kromě toho přispívá extrakt kaštanu ke snížení pocitu těžkých nohou, kdy se špatnou cirkulací v žilách a cévních vlásečnicích zadržuje voda v tkáních.

Extrakt zelené kávy pak je významným antioxidantem a obrovským pomocníkem v boji s nadváhou. Bambusová vláknina na sebe váže tuk a vodu a vylučuje z těla ven a extrakt ze semene kaštanu příznivě ovlivňuje trávení a metabolismus

Lidské tělo je převážně tvořeno z vody, ale i dobrého může být příliš. Její nadměrné množství způsobuje tzv. "vodní intoxikaci" a s nadměrným množstvím vody v organismu je spojeno až 80 % nadváhy. Máme pro vás řešení jak se nevzhledné vody zbavit. Je čas "vylít" zbytečnosti!

H2Out pro odvodnění organismu, 20 tobolek

H2Out pro odvodnění organismu, 40 tobolek