BOTY CROCS ZA NEJLEPŠÍ CENY V ROCE! LETNÍ VÝPRODEJ VÍCE NEŽ 140 MODELŮ

17.07.2017

Věděli jste, že boty Crocs patří jednoznačně mezi nejoblíbenější letní obuv a řadí se mezi 5 nejprodávanějších značek letní obuvi, která je na trhu k dostání? Jedinečný design, neuvěřitelné pohodlí, univerzálnost a pestré barvy - přesně na tyto vlastnosti jsme u Crocs zvyklí!

Nepropásněte tak aktuální letní výprodej, kdy slevy dosahují až 50%! Vybírejte z více než 140 dámských, pánských a dětských modelů za nejlepší ceny v roce! 

Žabky, pantofle, sandály, baleríny, holínky, tenisky a slip-on, zimní boty i pracovní boty ve slevě!

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!