Hvězda mezi slip-ony

23.05.2017

Crocs CitiLane Sequin Slip-on nejsou jen tak nějaké boty! Návrháři je vytvořili tak, aby zaujaly každého, kdo je uvidí. Tyto dámské boty jsou totiž vybaveny flitry, které rozzařují celou čelní část.

Pro znásobenou úroveň pohodlí jsou slip-ony vybaveny dvěma vrstvami podešve s duální hustotou (Dual Crocs Comfort) - měkčí materiál Croslite™ pro extra pružnost a hustší materiál Croslite™ na podrážku bot Crocs CitiLane Sequin Slip-on pro pevnou oporu nohy. Informace o všech existujících úrovních Crocs Comfort naleznete v článku na blogu Co znamená Iconic, Dual či Triple Crocs Comfort.

Vyberte si jedno ze tří barevných provedení, které nejvíce ladí s Vaším outfitem a vyrazte do města nebo za zábavou s přáteli. 

Crocs CitiLane Sequin Slip-on - Gold

Crocs CitiLane Sequin Slip-on - Silver

Crocs CitiLane Sequin Slip-on - Black


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!