CROCS LITERIDE - NEJPOHODLNĚJŠÍ BOTY NA SVĚTE JSOU TADY

07.03.2018


Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový LiteRide materiál, který onu zmiňovanou pohodlnost posunuje o další krok kupředu.Ještě měkčí, lehčí - to je zcela nový materiál LiteRide, ke kterému vydali v Crocs i speciální řadu modelů, která nesene název Crocs LiteRide. Tato řada obsahuje jak klasické nazouvací a velmi oblíbené Clogy, tak i zcela nové sandály, žabky, nebo třeba i tenisky. Oproti běžnému materiálu Croslite, ze kterého jsou vyrobeny všechny dosavadní boty Crocs, je materiál LiteRide o 40% měkčí a 25% lehčí, takže jakmile si obuv nazujete, ihned pocítíte rozdíl - neuvěřitelné, že?! 


Boty můžete bez problému nosit celý den, aniž by se dostavil pocit bolavých nohou. Zástupkyně produktového týmu a marketingu Crocs, Michell Poole, o materiálu LiteRide říká - "je lehčí, měkčí a pružnější než všechno, co jsme předtím vytvořili. Zatímco Croslite™ zůstává v srdci našeho komfortu a v naší klasické obuvi, pokračujeme v poskytováním inovativního pohodlí našim zákazníkům."MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!