DESIGNOVÉ DEŠTNÍKY ROZZÁŘÍ KAŽDÝ PODZIMNÍ OUTFIT

06.10.2017

Z deštníku se kromě jeho praktického využití stal i nezastupitelný módní doplněk a není snad žádná žena, která by neměla alespoň jeden ve své skříni.

Pokud sázíte na eleganci, kvalitní zpracování a neotřelý design, jste tady správně! Aktuálně jsme totiž naskladnili novou kolekci trendy dámských deštníků, které svým designem skvěle doplní jakýkoliv podzimní outfit. 

Skládací deštníky do kabelky

I dešťové podzimní dny mohou být veselejší, díky skládacím deštníkům do kabelky, které jsou uvnitř obohaceny o grafický potisk. Vyrobeny jsou z kvalitního nylonu, takže po nich voda velmi rychle stéká a nepropustí ani sluneční svit. V mžiku složené, elegantní a neotřelé. Který se nejvíce líbí vám?


Skládací deštník s vnitřním potiskem slunečnice

Skládací deštník s vnitřním potiskem růžového květu

Skládací deštník s vnitřním potiskem modrého květu, modrobílý

Skládací deštník s vnitřním potiskem růžovo-modrého květu

Skládací deštník s vnitřním potiskem fialového květu

Skládací deštník s vnitřním potiskem hvězdné oblohy

Skládací deštník s vnitřním potiskem noční oblohy

Skládací deštník s vnitřním potiskem drobných růžových květů


Holové deštníky s převracecí funkcí

Unikátní technologie oboustranných deštníků pro bezstarostné dny v nepříznivém počasí nás doslova uchvátila! Jedinečnost těchto deštníků spočívá v unikátním obráceném složení, kdy mokrá textilie zůstane uschovaná uvnitř složeného deštníku a nezamokří ani vás, ani např. interiér vašeho auta. Deštníky jsou vyrobeny z kvalitního nylonu, jsou samostojné a díky unikátní rukojeti zůstanou vaše ruce volné.

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem růžovo-modrého květu

Holový deštník s funkcí převracení v modro-černém provedení

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem galaxie

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem bílého květu

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem oranžového květu, bíločerný

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem modrého květu

Holový deštník s funkcí převracení s potiskem bílých lilií

Holový deštník s funkcí převracení s tropickým potiskem


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT


Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!