Fidget spinner - absolutní HIT

15.06.2017

HIT roku 2017 v 6 nejpopulárnějších barevných provedeních. Spinner vylepší Vaši soustředěnost a koordinaci, dokonce přispěje k odreagování od rušného života a dodá Vám tak trochu klidu.

Ať už vybíráte spinner pro děvče, pro chlapce nebo pro sebe, u nás naleznete barvy pro všechny. Pestré barvy jako růžová, oranžová nebo zářivě zelená, i decentní modrou, černou a klasickou bílou. 

Který se vám líbí nejvíc?

Klasický Fidget Spinner, růžový


Klasický Fidget Spinner, modrý


Klasický Fidget Spinner, oranžový


Klasický Fidget Spinner, černý


Klasický Fidget Spinner, bílý


Klasický Fidget Spinner, zelenýMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!