FOTOAPARÁTY FUJITSU - FOTKY VYVOLANÉ IHNED

03.08.2017

Vyfotíte se, fotoapárat automaticky fotku vytiskne a vy si ji můžete schovat, nebo někomu věnovat jako jedinečnou vzpomínku!

Proměňte svůj běžný den ve speciální a zachyťte z něj každý okamžik! Ať už se vydáte na výlet, do města, na festival nebo na party, svůj Fujitsu fotoaparát už nikdy nenecháte doma!

Určitě si z různých filmů nebo seriálů pamatujete na fotoaparáty, ze kterých ihned po vyfocení vyjela hotová fotka - a přesně tento mechanismus mají instatní foťáky Fujitsu, které se staly především u mladší generace velmi oblíbenými. (a nemusíte být nutně hipster nebo milenial :) )

Vyberte si z několika režimů fotografování! 

Pokud budete fotit ,,selfie,, můžete zvolit režim ,,selfie,, který zajistí správnou úroveň jasnu a ohniskovou vzdálenost. Navíc podle selfie zrcátka vedle objektivu můžete kontrolovat celou kompozici snímku. K pořizování skupinových fotografií pak můžete použít samospoušť, nebo doplňky jako držák a stativ. Velmi oblíbený je i režim ,,makro,, jehož pomocí lze fotografovat z minimální vzdáleností 30 cm od objektu a nebo režim ,,krajina,, se kterým brilatně vyfotíte panorama krajiny. 

Tyto fotoapáty zároveň nepotřebují ani žádné speciální nastavení a díky automatické nastavení expozice zachytí objekt i pozadí snímku s přirozenou úrovní jasu. Jsou tak velmi jednoduché na ovládání. 

Po vyfocení se okamžitě vysune fotka a k jejímu plnému vyvolání dojde během několika minut - což je úplná bomba. Nebudete tak potřebovat žádný program na úpravu fotek ani nic podobného. Podívejte se na video!


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT


Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!