Mandala osušky ve stylu BOHO

11.07.2017

HIT letošního léta, který vzešel z jihovýchodních kultur, éry hippies a festivalové módy - seznamte se s kulatými plážovými osuškami ve stylo BOHO! 

Ať už se budete chystat k vodě, na pláž, nebo kamkoliv do přírody, tento módní kousek si vždy budete moci vzít s sebou! Jelikož je vyroben z velmi kvalitního froté materiálu s vysokou gramáží (600-700g na metr čtvereční), skvěle poslouží jako plážová osuška, pikniková deka, přehoz, nebo podložka na jógu. 

Materiál je tak nejen odolný, ale také velmi příjemný na dotek. Vybírejte z naší pestré nabídky, kterou neustále obměňujeme. Všechny kousky máme skladem a odesíláme ihned!

Plážová osuška Mandala, multifunkční 2v1, bílo-černá, 150 cm

Plážová osuška Mandala, multifunkční 2v1, bílo-modrý, 150 cm

Plážová osuška Mandala Navy, multifunkční 2v1, 150 cm

Plážová osuška Mandala Water, multifunkční 2v1, 150 cm

Plážová osuška Mandala Feathers, multifunkční 2v1, 150 cm


Plážová osuška Mandala Pióra, multifunkční 2v1, 150 cm


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!