Naskladnili jsme nové módní doplňky

30.06.2017

Stylové sluneční brýle, čiré brýle, nové peněženky a nebo osušky a deky na pláž ve stylu Boho. Prozkoumejte naši nabídku nových módních doplňků. 

OSUŠKY NA PLÁŽ BOHO

HIT letošního léta, inspirovaný vintage a hippies stylem - to jsou osušky a deky Boho. Jejich multifunkční využití a materiál vás přímo nadchne. Vyberte si z mnoha vzorů a barev z naší nabídky.


BRÝLE

Co by to bylo za léto bez slunečních brýlí? Nasklaskladnili jsme nové populární modely čirých brýlí, pilotek Aviator, brýlí s obroučkami, kostěných brýlí a dalších. Vyberte si z naší nabídky těchto must-have módních doplňků.


PENĚŽENKY

Krásná peněženka je vizitkou každé ženy a plnohodnotný doplňek, který doplní každý outfit. Vybírejte z naší nabídky.


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!