NOVE CHELSEA BOOTS OD CROCS

29.08.2017

Chelsea boots patří mezi nejpopulárnější varianty podzimní a zimní obuvi, což u Crocs moc dobře ví! Lehoučké holínky Crocs Freesail Chelsea Boot Women jsou tak další ze série elegantních holínek Freesail, které byly vytvořeny speciálně jen pro ženy.

Celkový koncept botů je navržen a vyroben tak, ať se co nejjednodušeji nazouvají, vyzouvají a hlavně nosí. Toho je dosaženo použkem nad patou a gumovou částí po boku těchto holínek. Díky štíhlému a pohlednému vzhledu bez problému překonávají konkurenční modely a skvěle doplní jakýkoliv moderní outfit.

Dvojnásobek pohodlí na každém kroku! Pro ještě větší pohodlí jsou holínky vybaveny dvěma vrstvami podešve z patentovaného materiálu Croslite, ze kterého jsou vyrobeny všechny boty Crocs. Materiál je navíc voděodolný a protiskluzový, díky čemuž budete moci chodit i po kluzkých a mokrých površích bez jakýchkoliv obav!
VYBERTE SI ZE DVOU BAREVNÝCH VARIANT

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT


Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!