NOVÉ DÁMSKÉ BATOHY

20.07.2017

Myslíte si, že batoh je typický jen pro sportovní styl? Pak vás rádi přesvědčíme, že tomu tak není! Aktuálně jsme totiž naskladnili tyto nádherné dámské kožené batohy, které se hodí pro jakoukoliv událost.

Ať už se chystáte do města, do školy, na výlet, nebo třeba na festival - všude se vám bude hodit. Batohy tohoto typu se staly v poslední době velmi oblíbenými nejen pro svou praktičnost, ale hlavně pro nepřehlédnutelný design. Oblíbený je pak zvlášť mezi celebritami, módními blogerkami a youtuberkami. 

Díky eko-kůži s jemnou povrchovou úpravou jsou velmi příjemné na dotek a odolné. Uvnitř pak najdete dostatečně velký prostor pro své každodenní potřeby a vejde se do nich třeba i tablet. 

Prozkoumejte naši nabídku těchto elegantních dámských batohů a buďte IN! 


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!