NOVÉ DÁMSKÉ SPORTOVNÍ LEGÍNY NASKLADNĚNY

25.01.2018

Když už cvičit, tak jedině stylově! Naši nabídku jsme rozšířili o žhavou novinku - dámské sportovní legíny, které pořídíte za neuvěřitelných 319 Kč!

Jsou vyrobeny z pohodlného elastického materiálu, který je navíc velmi vzdušný. Díky své pružnosti vám legíny nejen skvěle padnou, ale nebudou vás rovněž ani omezovat v žádném pohybu.

Skvěle se pak hodí pro jakoukoliv sportovní aktivitu - do posilovny, na jógu, běhání, outdoor sporty a další různé činnosti. 

Kromě zmíněných vlastností je jejich největším plusem především trendy design, který kopíruje nejnovější módní trendy. Budete se tak cítit nejen skvěle, ale zároveň i sexy.


Dámské sportovní legíny, šedo-černé

Dámské sportovní legíny, černo-šedé

Dámské sportovní legíny, šedé s leopardím vzorem


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT 


Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!