Odznáčky JIBBITZ

26.06.2017

Ozdobte své boty Crocs těmito skvělými a stylovými odznáčky Jibbitz, kterým podlehli jak děti, tak dospělí. Jejich připevnění je velmi snadné - stačí jednoduše přicvaknout.

Vlajky států, kreslené postavičky, hello kitty, star wars, frozen, želvy ninja, batman, spiderman, avengers, šmoulové, mimoni a mnoho dalších motivů. 

Vybírejte jak ze samostatných kousků, tak sad. V nabídce máme více než 100 různých motivů a vše skladem!


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!