SOUTĚŽ O BATOH DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

13.12.2017


Je tady naše poslední soutěž v roce 2017, tentokrát o trendy městský baťůžek! Tento typ baťůžků se stal absolutním hitem tohoto roku a i my si ho naprosto zamilovali! 

Nezapomeňte, že z naší nabídky můžete vybírat z více než 40 batohů, nebo třeba zkusit štěstí a jeden z nich vyhrát. Zúčastněte se tak soutěže na našem Facebooku!


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

 

Každý kdo zná boty Crocs si je jistě spojí s ikonickým designem, širokou paletou barev, ale především se mu určitě vybaví maximální pohodlí, které jsou pro tyto boty naprostým synonymem. Asi těžko si lze představit obuv, která by mohla být ještě pohodlnější! V Crocs ovšem dokázali něco nemožného a s počátkem tohoto roku uvádějí na trh zcela nový...

Sportovní legíny jste si oblíbili tak, že nabídku neustále rozšiřujeme a nové kousky jsou tady! Vybírejte z nejmodernějších designů a kvalitních materiálů již od 319 Kč!

Léto tady jen tak hned nebude, venku aktuálně mrzne až praští. My si ale ty nejlepší dny v roce neustále připomínáme, třeba těmito novými plážovými osuškami ve stylu mandala, které budou tento rok obrovským HITEM!