NA SCHŮZKU


PRODUKTY V SETU

Sluneční brýle s růžovými skly, filtrem UV 400 a zrcadlovým efektem

Zrcadlovky v populárním kulatém tvaru s elegantně zabarvenými skly do růžového odstínu. Originální kombinace moderního stylu brýlí a tónovaných skel perfektně podtrhne Váš outfit! 

VÍCE

Zadní kryt Guess 4G GUHCP74GGPI pro iPhone 7 - černo-růžový

Jedinečně graficky vyvedený zádní kryt GUHCP74GGPI Guess 4G pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Kryt je vyroben z kvalitního na dotyk měkkého materiálu, který omezí poškození, znečištění nebo poškrábání zadní strany a boků telefonu při případném pádu na zem. 

VÍCE

Guess Shantal Small Bag, světle růžova (Light Rose)

Dámská kabelka Guess Shantal Small Bag v Light Rose provedení Vás svým vzhledem jednoduše nadchne. Jako všechny kabelky Guess, i tato je na čelní straně vyzdobena logem Guess v podobě kovového odznáčku v silném lesku.

VÍCE

Diana&co velká dámská peněženka s květinovým vzorem, Yellow

Dámská peněženka Diana&co s moderním motivem rozkvetlých květin, vhodná pro každou ženu. Velký formát peněženky zajistí, že do ní vložíte vše, co budete potřebovat. 

VÍCE

Crocs Lina D - Black

Ani nudné, ani křiklavé, prostě skvělé na každodenní nošení. Baleríny Crocs Lina D'Orsay Flat nejsou tak extravagantní jako jiné modely, zachovávají si decentní styl, vycházející ze svého předchůdce Lina Flat.  

VÍCE